Dřevěná podlaha je nestárnoucí klasika, přičemž dřevo jako takové je velice flexibilní. Jedná se o nadčasové řešení, které vás svým vzhledem nebude nikdy nudit. Podlahy se vyrábí z různých dřevin, především pak z dubu, třešně a ořechu, ovšem vyloučeny nejsou ani další druhy. Parkety je možné upravovat a přizpůsobovat ještě za pomoci mořidel a barev, a tím vytvořit vskutku unikátní vzhled. Dřevěné podlahy stačí také jednou za pár let přelakovat, a tím výrazně prodloužit životnost.

Co se týče údržby, dřevěné podlahy se mohou vysávat, zametat i klasicky vytírat. Občas použijete čisticí prostředek určený přímo na dřevo. Správně udržované parkety vám totiž vydrží i více než sto let. Dřevo je vysoce pevné a odolné a vyznačuje se lepší akustikou než třeba laminát. Dokonce je vhodné i do interiérů s alergiky, protože dřevěná podlaha nemá povrchová vlákna, která by zachytávala prach, nečistoty a pyl.

Nabízíme:

Rádi Vám poradíme nejen s vhodným řešením, ale také s údržbou, případně zrenovujeme Vaší starou dřevěnou podlahu. To je také výhoda kvalitních dřevěných podlah – dají se renovovat.